ConcertConcierge
SK
Späť

Koncert · Frederiksberg, Dánsko

OLIT + support: Judasøre | release | URBAN 13

pondelok 30. novembra 202620:30 miestny čas (SEČ)✓ Oficiálny záznam

Opúšťate ConcertConcierge a kupujete priamo od ticketmaster.dk. Nepredávame vstupenky a nikdy nevidíme vašu platbu.

Plagát: OLIT + support: Judasøre | release | URBAN 13Plagát: Ticketmaster
Dátum
pondelok 30. novembra 2026
Čas
20:30 (miestny čas, SEČ)
Miesto konania
URBAN 13
Bispeengen 20
Mesto
Frederiksberg, Dánsko
Cena
Nezverejnené
Vstupenky
V predaji
Žáner
Pop, Rock
Vek
Nezverejnené

Program

Ďalšie termíny a blízke podujatia

3št

Mia + Pi | URBAN Sessions

URBAN 13 · Frederiksberg · DK · 20:30

✓ Oficiálny záznam
5so

Chopper + support | URBAN 13

URBAN 13 · Frederiksberg · DK · 20:30

✓ Oficiálny záznam
12so

Stig Rossen - Årets Julekoncert 2026

Falkonersalen · Frederiksberg · DK · 16:30

✓ Oficiálny záznam
12so

Klara Vibeke + support | URBAN 13

URBAN 13 · Frederiksberg · DK · 20:30

✓ Oficiálny záznam
12so

Stig Rossen - Årets Julekoncert 2026 EKSTRAKONCERT

Falkonersalen · Frederiksberg · DK · 13:00

✓ Oficiálny záznam
13ne

Luftens Helte

Falkonersalen · Frederiksberg · DK · 19:00

✓ Oficiálny záznam
13ne

Luftens Helte

Falkonersalen · Frederiksberg · DK · 14:00

✓ Oficiálny záznam